Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa

Gabinet psychoterapii Iwony Wyczyńskiej zaprasza wszystkich do skorzystania z kompleksowej opieki związnej z leczeniem depresji. Jeżeli masz problem z depresją, niezbędną jest Ci pomoc psychoterapeuty, to sprawdź kompletną ofertę jaką daje doświadczony psychoterapeuta Iwona Wyczyńska. To najlepsze psychoterapia w mieście Warszawa

  • Małgorzata Wudarczyk - indywidualna psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ofercie: psychoterapia nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania, terapia par i małżeństw, pomoc w sytuacjach kryzysowych. Pomagam osobom cierpiącym z powodu objawów uniemożliwiających odczuwanie radości życia. Mój gabinet znajduje się w pobliżu Placu Wilsona, przyjmuję także w Legionowie. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne wszystkie osoby rozpoznające u siebie symptomy depresji, nerwicy, czy zaburzeń odżywiania.

    Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
  • Co robić, gdy przestajemy dawać sobie radę z emocjami? Jak działać, kiedy wpadamy w gniew a w następnej kolejności we frustrację? Co jest przyczyną naszego postępowania i wynikających z niego niepowodzeń w życiu? Na te pytania odpowiedzi może udzielić nam jedynie odpowiednio przygotowana osoba - psycholog lub psychoterapeuta. Wykorzystując wiedzę dotyczącej procesów mających miejsce w naszym umyśle i genezy wielu problemów, które mogą nas dręczyć, jest on w stanie pomóc nam wyzwolić się z nich - bez konieczności poddania się leczeniu farmakologicznemu. Na naszej stronie, poza mapką warszawskich gabinetów psychologicznych, odnajdziemy szczegółowe informacje dotyczące psychoterapii - dowiemy się czym jest, jakie wyrózniamy rodzaje, czym charakteryzują się jej poszczególne kategorie. Ponadto otrzymamy informację, jakich efektów powinniśmy się spodziewać, oraz kiedy i na jaką terapię psychologiczną najlepiej się zdecydować.

    Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
  • Psychiatria, psychoterapia, psychologia, pełen zakres usług. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu. Jako jedyna placówka w Polsce gwarantujemy pełną opiekę z różnych obszarów psychiatrii, psychoterapii i psychologii. Pomoc znajdzie u nas każdy, bez względu na rodzaj problemu. Zapraszamy do Kliniki Vertimed+. Grupa Medyczna Vertimed+ oferuje nową koncepcję w podejściu do klienta w obszarze usług medycznych ukierunkowanych na sferę psychiczną człowieka. Zapraszamy do naszej siedziby i zachęcamy do podpisania deklaracji. Druki zgłoszeniowe, które należy wypełnić i dostarczyć do nas, znajdują się na stronie poniżej. Złożenie deklaracji w naszej Klinice nie wymaga wyrejestrowywania się przez Państwa z dotychczasowej przychodni POZ.

    Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl